#main-nav ul ul {text-align:right !important} ul #glossaryList {direction: ltr;} var disqus_config = function () { this.language = "fa_IR"; };
چه خبر؟
Home / خبری / نتایج تحقیقات اخیر در دوره سه ماهه پایانی سال 2013، حاکی از برتری مطلق موبایل بر دسکتاپ در باز کردن ایمیلهای تبلیغاتی است.
نتایج تحقیقات اخیر در دوره سه ماهه پایانی سال 2013، حاکی از برتری مطلق موبایل بر دسکتاپ در باز کردن ایمیلهای تبلیغاتی است.

نتایج تحقیقات اخیر در دوره سه ماهه پایانی سال 2013، حاکی از برتری مطلق موبایل بر دسکتاپ در باز کردن ایمیلهای تبلیغاتی است.

به نقل از Movable Ink و بر اساس گزارش US Consumer Device Preference در سه ماه آخر سال 2013 تقریبن شصت و پنج درصد (نزدیک به دو سوم) از ایمیلهای مربوط به مبادلات تجاری B2C توسط تلفن های هوشمند و یا تبلت ها باز شده و مجموعن رشدی معادل 61% نسبت به دوره سه ماهه قبلی  داشته است.

نتایج این تحقیق نشان می دهد که از این میزان، سهم تلفنهای هوشمند و تبلت، به ترتیب 48% و 17% بوده و این در حالی است که سهم تبلتها در سه ماهه دوم ،2013 ،14% و در سه ماهه سوم ، 15% گزارش شده است. همچنین، تبلت های اندروید در سه ماهه چهارم 2013 سهمی معادل 1.8% در باز کردن ایمیلها داشته اند که این مقدار دقیقن دو برابر سه ماهه سوم 2013 ( 0.9% ) می باشد. شایان ذکر است سهم کامپیوترهای رومیزی (Desktop) نیز با نزول 4% نسبت به  سه ماهه سوم ،به 35% رسیده است.

 

سیستم عاملها

  • بیش از 50% از ایمیلهای تبلیغاتی در سه ماه پایانی 2013 توسط گوشی های هوشمند و تبلتهای شرکت اپل باز شده است.
  • سهم سیستم عامل اندروید بر روی گوشی های هوشمند و تبلتها با رشد 4% نسبت به  سه ماهه قبل، به 14% افزایش یافته است.

 

مدت زمان خواندن ایمیل ها

  • در میان تمامی دستگاهها، کاربران iPhone بیشترین زمان را صرف خواندن ایمیلها می کنند و 38% از این کاربران بیش از 15 ثانیه برای هر ایمیل تبلیغاتی وقت صرف می کنند.
  • کاربران گوشی های هوشمند اندروید هم در رقابتی نزدیک با کاربران iPhone قرار دارند و 35% از این کاربران بیش از 15 ثانیه برای هر ایمیل تبلیغاتی وقت صرف می کنند.

 

نتایج حاصله بر اساس تحلیل اطلاعات به دست آمده از بیش از 100 بازاریاب مبادلات تجاری B2C در زمینه هایی نظیر خرده فروشی، مسافرت، امور مالی، رسانه و ارتباطات بوده است.

 

Ref: movableink.com

#glossaryList {direction: ltr;}