#main-nav ul ul {text-align:right !important} ul #glossaryList {direction: ltr;} var disqus_config = function () { this.language = "fa_IR"; };
چه خبر؟
Home / خبری / شگفتي اولين گروه مسافران تهران – كيش هنگام دريافت هديه شركت هواپيمايي كيش
شگفتي اولين گروه مسافران تهران – كيش هنگام دريافت هديه شركت هواپيمايي كيش

شگفتي اولين گروه مسافران تهران – كيش هنگام دريافت هديه شركت هواپيمايي كيش

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش ، اولین گروه مسافران ورودی به جزیره کیش در سال 1393 که طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار بود مسافرین پرواز 7052 تهران – کیش باشند در هنگام تحویل بار در حالی که منتظر چمدانهای خود بودند به یکباره با سبدهای تزیین شده ای مواجه شدند که بر روی هر کدام از آنها نام و نام خانوادگی مسافران درج شده بود و هر مسافر سبد خود را بر می داشت .

به گفته یکی از مسافران ، این اقدام که در نوع خود یک سورپرایز بود باعث شادی و شعف دوچندان اولین لحظات سال نو شده بود .

1-(1)

لازم به ذکر است شرکت هواپیمایی کیش یکی از شرکتهای تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است و طرح توزیع هدایای سال نو را با همکاری شرکتهای میتا کیش ، سارینا 2 کیش و Feller  اجرا کرده است .

 اقدام فوق كه در جهت بازاریابی و رضایت مشتریان ،  توسط شرکت کیش ایر برنامه ریزی شده بود قبلاً در روز اول ژانویه ۲۰۱۴ به مناسبت سال نو میلادی و کریسمس توسط شرکت وست جت كانادا اجرا شده بود.

این شرکت کانادایی در فرودگاه مبدا از تمامی مسافرین یکی از پرواز ها خودش پرسید که چه چیزی دوست دارید داشته باشید و در فرودگاه مقصد هديه هر فرد با نام  خود افراد بروی تسمه باربری قرار داد و به آنها اهدا نمود.

هدایایی مثل تبلت، تلویزیون، دوربین عکاسی و ….. از هـــــدایای وست جت بود که خبر و ويديوي مربوطه را در لينك زير مي توانيد ببينيد .

http://blog.westjet.com/westjet-christmas-miracle-video-real-time-giving/

گر چه این حرکت کیش ایر الگوبرداری از این شرکت هواپیمایی می باشد ولی در نوع خودش جالب و هوشمندانه بوده است زيرا توانسته است با هزينه اي كم آغازي خوش را در سال جديد براي مسافرانش فراهم نمايد و برند کیش ایر را برند محبوب هواپیمایی در ذهن آنها ساخته و ماندگار كند.

kishairgift

1-(6)

منبع :

http://www.kishairlines.ir

 

#glossaryList {direction: ltr;}