#main-nav ul ul {text-align:right !important} ul #glossaryList {direction: ltr;} var disqus_config = function () { this.language = "fa_IR"; };
چه خبر؟
Home / همکاران و پشتیبانها

همکاران و پشتیبانها

  • Minister of Idea minister-logo-25
  • World Wide Science png-logo-25
  • E-Chain Solutions e-chain-logo25
  • Cloud Afzar cloudafzar-tumb

minister-logo-300-black

شرکت Minister of Idea از سال 2000 میلادی با محوریت در IT و Marketing در شاخه های مشاوره های حرفه ای، طراحی وب و سیستم های فروش، طراحی و پیاده سازی Business Plan و Marketing Plan در زمینه های گوناگون در کشورهای ایران، امارات و مالزی فعالیت خود را دنبال کرده و در سال 2012 در کشور کانادا ثبت رسمی شد و با موفقیت به فعالیت خود ادامه داده است. هم اکنون این شرکت، به عنوان یکی از حامیان و همچنین برگزار کننده برخی دوره های آموزشی و نیز سرویسهای اینترنتی با انجمن ProMarketMan همکاری نزدیکی دارد.

وب سایت شرکت: www.ministerofidea.com

 

e-chain-logo

شرکت E-Chain Solutions مدیریت تامین زنجیره مواد شیمیایی دانشگاه ملبورن استرالیا را بر عهده دارد. این شرکت با طراحی سیستمی آنلاین و منحصر به فرد، با مدیریت بیش از 100 تولید کننده با حدود 5 میلیون رکورد در تنوع محصولات، پاسخگوی 60000 در سراسر استرالیا است. تخصص اصلی این شرکت همانطور که از عملکردش پیداست Supply Chain Management است.

وب سایت شرکت: www.e-chain.biz

wws-logo-black

ایده شرکت World Wide Science توسط گروهی از متخصصین مدیریت و IT خاورمیانه با هدف گسترش، تعمیم  و تلفیق مدیریت استراتژیک و دانش تکنولوژی اطلاعات در کشورهای در حال توسعه، در سال 1997 شکل گرفت و در سال 2008 به مالزی نقل مکان کرد. هم اکنون در کشورهای آلمان، امارات، ایران، افغانستان و بنگلادش نمایندگان فعال شرکت مشغول فعالیت هستند. برگزاری دوره های حرفه ای MBA آنلاین یکی از فعالیت های شاخص این شرکت است.

Company_MSC_0

این شرکت در سال 2012 موفق به دریافت MSC Status در مالزی شده که عنوان رسمی شناخته شده توسط دولت مالزی در زمینه ICT است. همچنین، WWS با تیم مدیریتی قدرتمند و باتجربه، به عنوان همکار و پشتیبان استراتژیک انجمن در مالزی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و نیز گسترش فعالیت های انجمن همواره کمکهای چشمگیری داشته است. ProMarketMan و WWS در برگزاری دوره های آموزشی، سمینارها و وبینارها و فعالیتهای مختلف تجاری همکاری نزدیک دارند.

وب سایت شرکت: worldwidescience.my

clouafzar-logo1

کلودافزار، از معتبرترین ارائه دهندگان نرم‌افزارهای آنلاین یا “نرم‌افزار به عنوان خدمت” (SaaS) مبتنی بر یک بستر رایانش ابری (Cloud Computing) در ایران است. کلیه‌ی نرم‌افزارهای کلودافزار به صورت آنلاین ارایه شده و جهت دسترسی به آنها تنها نیاز به یک اتصال اینترنت دارید. این ویژگی سبب کاهش چشمگیر هزینه‌های سرور،  سخت افزار، نرم افزار و حتا نیروی انسانی می شود.
cloudafzar--icon
نرم افزارهای کلودافزار بر روی یکی از مجهزترین مراکز داده (دیتا سنتر) در داخل ایران نگهداری و محافظت شده و برخورداری از بالاترین استانداردهای امنیتی و تداوم کسب‌وکار (Business Continuity) ، متضمن امنیت و حفظ اطلاعات و داده های کاربران ما می‌باشد.
همچنین کلودافزار به عنوان پارتنر مایکروسافت در استرالیا، تلاش بسیاری در انتقال تجربیات جهانی خود به ایران و قرار دادن این امکانات در اختیار کاربران ایرانی نموده است. در همین راستا کلودافزار برای نخستین بار اقدام به عرضه سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت موسوم به Microsoft Dynamics CRM به صورت آنلاین و فارسی مبتنی بر فناوری مورد تائید مایکروسافت در ایران نموده است.

وب سایت شرکت: cloudafzar.com

 

#glossaryList {direction: ltr;}