#main-nav ul ul {text-align:right !important} ul #glossaryList {direction: ltr;} var disqus_config = function () { this.language = "fa_IR"; };
چه خبر؟
Home / به زبان تصویر / رویکرد ظریف احساسی در تبلیغات Drop Box
رویکرد ظریف احساسی در تبلیغات Drop Box

رویکرد ظریف احساسی در تبلیغات Drop Box

بعد از بازاریابی نسل دوم و معرفی نسل سوم بازاریابی توسط فیلیپ کاتلر که تاکید بر روی احساسات و دست گذاشتن روی نقاطی که باعث برانگیختن احساسات مردم و جامعه تحت تاثیر تبلیغ می شود، دیده می شود که در برخی شرکتها و یا کسب و کارهای فردی از این گزینه به خوبی استفاده می شود.

در تصویر زیر که از ایمیل ارسال شده از شرکت DropBox گرفته شده است، تصویر غمگین یک کامپیوتر با گرافیکی ساده را نشان می دهد که در خیال خود برنامه DropBox را آرزو دارد. این تصویر دقیقن مرتبط با مزمون ایمیل است که اشاره به این دارد که هنوز نرم افزار دراپ باکس بعد از ایجاد حساب کاربری روی سایت، روی سیستم نصب نشده است و به مزایای نصب این نرم افزار اشاره دارد.

به خوبی دیده می شود که چگونه احساس و خیال و آرزو را برای موجودی که فاقد این گونه مشخصات است در ناخودآگاه مشتری جای می دهد و وی را تشویق می کند که به نصب نرم افزار بپردازد.

dropbox-emotional-ads

DropBox: سرویسی است برای ذخیره و به اشتراک گذاری فایلها که بر اساس رایانش ابری (Cloud service) کار می کند به صورتی که اگر فایلی در دراپ باکس قرار داده شود در هر کجای دنیا و با ورود به حساب کاربری بر روی وبسایت یا نرم افزارهای مربوطه قابل دسترس و به اشتراک گذاری خواهد بود.

#glossaryList {direction: ltr;}