#main-nav ul ul {text-align:right !important} ul #glossaryList {direction: ltr;} var disqus_config = function () { this.language = "fa_IR"; };
چه خبر؟
Home / آموزشی / دانلود رایگان اَپچه Verse Management
دانلود رایگان اَپچه Verse Management

دانلود رایگان اَپچه Verse Management

خب.. بعد از یک ماه و چندی تلاش بی وقفه و شبانه روزی تیم یک نفره اینجانب، موفق شدم اولین اپ اندروید خودم را بنویسم. در واقع پلتفرمی را آماده کردم تا از این به بعد کتابچه ها و مجموعه نکاتی که در زمینه های مختلف مثل مدیریت، مارکتینگ، مدیریت زمان، نکات جمع آوری شده درباره عکاسی و … نوشته ام یا خواهم نوشت را به صورت اَپچه (اَپ کوچک) روی گوگل پلی و کافه بازار منتشر کنم.

داستان…

هفتمین و آخرین کتاب من به نام «من یک مدیر هستم» که سال 1387 نوشته بودم به دلایل مختلف که اصلیترینش ترک ایران بود چاپ نشد. این کتابچه که قرار بود به قطع حمایلی (کمی بزرگتر از جیبی) و با جلد طلاکوب و لوکس به عنوان هدیه مدیران منتشر شود، شامل بیش از 170 نکته مدیریتی طبقه بندی شده است و هدفش یادآوری نکات و مواردی است که هر مدیر باید در ذهن داشته باشد و آنها را رعایت کند تا بازدهی بهتر و دوران مدیریت مطلوب تری را تجربه کند. در این مدت که این کتابچه خاک می خورد، هر از چند گاهی نگاهی بهش می انداختم و دستی سر و گوشش می کشیدم و ویرایشش می کردم و مطمئن بودم که روزی منتشرش خواهم کرد. تقریبن از 4 سال پیش تصمیم گرفتم که به صورت الکترونیکی منتشرش کنم اما نمی خواستم که یک PDF خشک و خالی باشد! در این بین هم از دوستانی کمک خواستم تا سریعتر به داد این مطالب برسیم اما همه گیر و گرفتار بودند و بر خلاف ادعا در حرف، در عمل رغبتی به کمک نداشتند! تا اینکه…

Screenshot_2016-02-26-20-47-41حدود یک ماه پیش تصمیم گرفتم که یک پلتفرم واحد ایجاد کنم و این سری مطالبم را در قالب این پلتفرم و با شکل و شمایل واحد و به مرور منتشر کنم و اولینش همان کتابچه است که گفتم. نهایت تلاشم را کردم که بدون باگ باشد و نرم و بی دردسر کار کند اما حتمن شما با مواردی برخورد خواهید کرد که باید تصحیح یا بهینه شود و من را مورد لطف خود قرار داده به من اعلام می کنید.

برنامه زیر به نام Verse Management روی گوگل پلی آماده دانلود و استفاده است. از اندروید 3 به بعد را ساپورت می کند (نسخه فعلی اندروید 6 است) و محدودیتی در سایز صفحه از موبایل تا تبلت 10 اینچی ندارد. حجم کمی هم دارد و فضایی زیادی را اشغال نمی کند.

از شما دعوت می کنم تا این اَپچه را نصب کنید و من را هم از نظراتتان بی نصیب نگذارید. لطفن اگر مشکلی در نرم افزار می بینید، از طریق پیام فیسبوک یا ایمیل به من اطلاع دهید تا در صورت امکان و توان رفعش کنم و اگر از ایده و مطلب خوشتان آمد، در گوگل پلی یادداشت خوبی برای اَپچه ام بنویسید و 5 تا ستاره 😉 مهمانش کنید.

لینک برنامه: https://goo.gl/Xyb2PE

#glossaryList {direction: ltr;}